אירועים
חוגים
-
התעמלות אמנותית - כתה ב ארגמן
התעמלות אומנותית כתה ב ימים א'+ד' 15:15-16:00 ביה"ס ארגמן לצורך התנהלות תקינה של השיעור יידרש לרכוש ציוד משלים ...
להתעמלות אמנותית - כתה ב ארגמן -
חוגים - יניב שחמט חט"ב-תיכון
שחמט חט"ב+תיכון פעם בשבוע יום ב': משחק חשיבה מאתגר, מהנה ומרתק. פיתוח כישורי חשיבה, קבלת החלטות, שיפור ...
לחוגים - יניב שחמט חט"ב-תיכון -
חוגים - מבוכים ודרקונים ז+
לכתות ז' ומעלה בקריית התרבות משחק המתרחש בעולם הפנטזיה, במהלכו כל שחקן מגלם דמות מפפתח בסיפור. העלילה ...
לחוגים - מבוכים ודרקונים ז+ -
יד אליעזר - לב קפו' חטב-תיכון ג'
קפוארה לכתות חט"ב+תיכון יום ג' במרכז יד אליעזר אומנות לחימה ברזילאית, המשלבת הגנה עצמית . שיעור חוויתי ...
ליד אליעזר - לב קפו' חטב-תיכון ג' -
מחול - דניאל היפ הופ חט"ב
ריקוד היפ הופ מורה: דניאל ריקוד היפ הופ הינו סגנון הרחוב הפופולארי והידוע שמגיע אלינו היישר מרחובות ניו ...
למחול - דניאל היפ הופ חט"ב -
מחול - טל ג'אז מודרני ז-ח
מחול מודרני/ג'אז מודרני מורה: טל קרת בשיעור נלמד מושגי בסיס בתחום המחול המודרני העכשווי וכן עקרונות ...
למחול - טל ג'אז מודרני ז-ח -
מחול - טל ג'אז מודרני ט-יב
מחול מודרני/ג'אז מודרני מורה: טל קרת בשיעור נלמד מושגי בסיס בתחום המחול המודרני העכשווי וכן עקרונות ...
למחול - טל ג'אז מודרני ט-יב -
מחול ותנועה בסביונצר - נעמה היפ הופ חט"ב
היפ הופ חט"ב מורה: נעמה הרפז ריקוד היפ הופ הינו סגנון הרחוב הפופולארי והידוע שמגיע אלינו היישר מרחובות ...
למחול ותנועה בסביונצר - נעמה היפ הופ חט"ב -
מחול ותנועה בסביונצר - אורטל ג'אז כתות ו-ז
ג'אז כתות ו-ז מורה: אורטל מגני בשארי שיעורי הג'אז קצביים וסוחפים, משלבים טכניקה מעולם הבלט הקלאסי וביטוי ...
למחול ותנועה בסביונצר - אורטל ג'אז כתות ו-ז -
מחול להקות+מצויינות - מצויינות ב'
מסלול מצויינות ב': יום א 17:30-19:00 יום ב 19:15-22:15 יום ג 18:15-21:00 יום ה 19:00-21:30
למחול להקות+מצויינות - מצויינות ב' -
מחול להקות+מצויינות - להקת אור הנס צעירה
להקת אור הנס צעירה: יום א' 19:10-22:10 יום ג' 19:30-22:30 יום ה' 17:00-19:00
למחול להקות+מצויינות - להקת אור הנס צעירה -
מחול להקות+מצויינות - להקת היפנס
להקת היפנס: יום ב' 16:45-19:30 יום ד' 17:15-20:00 יום ה' 18:00-19:30
למחול להקות+מצויינות - להקת היפנס -
מחול להקות+מצויינות - להקת נעורים
להקת נעורים: יום א' 16:00-18:15 יום ג' 17:00-19:30 יום ה' 16:15-17:15
למחול להקות+מצויינות - להקת נעורים -
מחול להקות+מצויינות - להקת פלמנקו פלורס
להקת פלמנקו פלורס: יום ב 17:45-19:00 יום ד 17:15-19:30
למחול להקות+מצויינות - להקת פלמנקו פלורס -
מחול להקות+מצויינות - להקת בנים
להקת בנים: יום ב' 19:30-21:00 יום ג' 18:45-20:15 יום ד' 19:00-20:00
למחול להקות+מצויינות - להקת בנים -
מחול להקות+מצויינות - להקת היפנס ייצוגית
להקת היפנס ייצוגית: יום ב' 18:00-21:00 יום ד' 18:30-21:30 יום ה' 19:30-21:00
למחול להקות+מצויינות - להקת היפנס ייצוגית -
מחול להקות+מצויינות - להקת אור הנס ייצוגית
להקת אור הנס ייצוגית: יום א' 19:10-22:10 יום ג' 19:30-22:30 יום ה' 19:00-22:30
למחול להקות+מצויינות - להקת אור הנס ייצוגית -
סביונצר - אקרובטיקה ו' ומעלה
אקרובטיקה פעם בשבוע יום ד' במרכז סביונצר 19:00-20:00 חוויה התעמלות ברמה גבוהה, פיתוח רמה האישית המשלב מכשירי ...
לסביונצר - אקרובטיקה ו' ומעלה -
סביונצר - קונג-פו ד' ומעלה
קונג -פו היא אומנות לחימה סינית, המבוססת על תנועות וחיקוי חיות. האמנות מקנה מצוינות, השגיות והגשמה עצמית. ...
לסביונצר - קונג-פו ד' ומעלה -
ציור ואומנויות - חן ציור חטב+תיכון ה'
ציור לכתות חט"ב+תיכון יום ה מורה:חן פישר פיתוח הדימיון והיצירתיות , לימודי ציור בטכניקות וסגנונות ...
לציור ואומנויות - חן ציור חטב+תיכון ה' -
ציור ואומנויות - חן ציור ו'+חט"ב ה'
ציור לכתות ו+חט"ב יום ה מורה:חן פישר פיתוח הדימיון והיצירתיות , לימודי ציור בטכניקות וסגנונות שונים ...
לציור ואומנויות - חן ציור ו'+חט"ב ה' -
שירה - להקת שירה בוגרת
להקת שירה בוגרת- קריית התרבות, חוגים 4. תנועה: יום ראשון 1630-17:30 סטודיו ג' - עדי יגר משחק: יום ראשון 17:30-19:00 ...
לשירה - להקת שירה בוגרת -
סביונצר - תיאטרון א.פורת ז-ח
תוכנית ייחודית המאפשרת לילדים ולבני נוער להתוודע באופן ידידותי לעולם התיאטרון לחוות ולהתנסות במגוון ...
לסביונצר - תיאטרון א.פורת ז-ח -
הוקי גלגיליות - הוקי מתק' ד-ו יוםא-ד
הוקי גלגיליות -חוג הוקי מציע לימוד של מיומנויות ושליטה בהחלקה על רולר תוך כדי משחק קבוצתי מהנה. הפעילות ...
להוקי גלגיליות - הוקי מתק' ד-ו יוםא-ד -
פוינט בחירה צעירה
פוינט בחירה אור הנס הצעירה יום ה' 18:45-19:15 סטודיו סולו-שירה עזוז
לפוינט בחירה צעירה -
מחול ותנועה בסביונצר - ספיר משולב חט"ב
מסלול משולב מודרני+בלט לגילאי חט"ב+ תיכון מורה: שלו ספיר יום א - סביונצר יום ג - משכן לאומניות הבמה
למחול ותנועה בסביונצר - ספיר משולב חט"ב -
לב המושבה בית הספר - גומי קליי א-ו
גומי קליי עולם קסום-גומי קליי הוא חימר גמיש וצבעוני, מתייבש באוויר, רך ונעים למגע. פיתוח יכולות, תורם ...
ללב המושבה בית הספר - גומי קליי א-ו -
הוקי גלגיליות - הוקי מתח ה-ו ימיםב+ה
הוקי גלגיליות -חוג הוקי מציע לימוד של מיומנויות ושליטה בהחלקה על רולר תוך כדי משחק קבוצתי מהנה. הפעילות ...
להוקי גלגיליות - הוקי מתח ה-ו ימיםב+ה -
הוקי גלגיליות - הוקי מבוגרים יום א+ד
הוקי גלגיליות -חוג הוקי מציע לימוד של מיומנויות ושליטה בהחלקה על רולר תוך כדי משחק קבוצתי מהנה. הפעילות ...
להוקי גלגיליות - הוקי מבוגרים יום א+ד -
הוקי גלגיליות - הוקי ז-ט יוםב+ה
הוקי גלגיליות -חוג הוקי מציע לימוד של מיומנויות ושליטה בהחלקה על רולר תוך כדי משחק קבוצתי מהנה. הפעילות ...
להוקי גלגיליות - הוקי ז-ט יוםב+ה -
מחול - שחר ג'אז כתות ג-ה
ג'אז לכתות ג-ה מורה: שחר חרוסט יעקב שיעורי הג'אז קצביים וסוחפים, משלבים טכניקה מעולם הבלט הקלאסי וביטוי ...
למחול - שחר ג'אז כתות ג-ה -
מחול - עדן היפהופ חטב+תיכון
היפ הופ חט"ב תיכון מורה: עדן דפנה ריקוד היפ הופ הינו סגנון הרחוב הפופולארי והידוע שמגיע אלינו היישר ...
למחול - עדן היפהופ חטב+תיכון -
מחול - מריה בלט חט"ב+תיכון
בלט חט"ב+ תיכון , מורה מריה סלקטור טכניקת הבלט הקלאסי מפתחת אצל הרקדן יכולות דיוק ושליטה בגופו. ...
למחול - מריה בלט חט"ב+תיכון -
מחול - ברייקדאנס בוגרים 3
ברייקדאנס חט"ב - תיכון: באשכול פייס מורה: אשד אברהם ריקוד אקרובטי המאופיין בתנועות קטועות וחדות משולבות ...
למחול - ברייקדאנס בוגרים 3 -
מחול להקות+מצויינות - להקת עתודה
להקת עתודה: יום א' 18:00-20:15 יום ג' 17:00-19:30 יום ה' 16:15-17:15
למחול להקות+מצויינות - להקת עתודה -
מחול להקות+מצויינות - מצויינות א'
מסלול מצויינות א': יום א 16:00-17:30 יום ב 18:00-20:30 יום ג 16:15-19:00 יום ה 16:00-19:00
למחול להקות+מצויינות - מצויינות א' -
ארגמן בית הספר - שרית נבחרת צעירה
ג'ודו נבחרת צעירה ימים ב+ג+ד אומנות לחימה יפנית, המחנכת לערכים של כבוד, סובלנות ומשמעת עצמית, ג'ודו יעיל ...
לארגמן בית הספר - שרית נבחרת צעירה -
סביונצר - אנגלית flayfull ה-ו
חוג אנגלית בסביונצר יום ה' שעה 18:15-19:00 כיתות ה-ו 45 ד' דיבור בכייף, נשתמש בשירים, ובמשחקים ללמוד אוצר מילים ...
לסביונצר - אנגלית flayfull ה-ו -
נינג'ה חט"ב+תיכון א'
רח' אילן רמון 1 פארק המדע כוח מחשבה וטכניקה זה שם המשחק, מדריכים במקצועיות ואהבה עם מוניטין של מעל 15 שנה. ...
לנינג'ה חט"ב+תיכון א' -
נינג'ה חט"ב+תיכון ד'
רח' אילן רמון 1 פארק המדע כוח מחשבה וטכניקה זה שם המשחק, מדריכים במקצועיות ואהבה עם מוניטין של מעל 15 שנה. ...
לנינג'ה חט"ב+תיכון ד' -
נינג'ה חט"ב-תיכון
רח' אילן רמון 1 פארק המדע כוח מחשבה וטכניקה זה שם המשחק, מדריכים במקצועיות ואהבה עם מוניטין של מעל 15 שנה. ...
לנינג'ה חט"ב-תיכון -
סביונים בית הספר - חקלאות וקיימות א-ו
חוג טבע וחקלאות, פעילות התנסותית וחוויתית שמשלבת למידה בשטח, לקיחת יוזמה ואחריות וקידום פרוייקטים ...
לסביונים בית הספר - חקלאות וקיימות א-ו -
כדור יד מועדון בית ספרי בן גוריון - כ.יד ביה"ס בן גוריון
בן גוריון מועדון כדור יד. 1500 ש"ח ניתן לשלם עד 5 תשלומים
לכדור יד מועדון בית ספרי בן גוריון - כ.יד ביה"ס בן גוריון -
כדור עף מועדון בית ספרי גולדה - כ. עף ביה"ס גולדה
כדור עף מועדון בית ספרי. עלות 1500 ש"ח בפריסה ל-5 תשלומים
לכדור עף מועדון בית ספרי גולדה - כ. עף ביה"ס גולדה -
וואלי מרכז קהילתי - קרמיקה נערות
קרמיקה לנערות כיתות ה' ומעלה - בשתי ידיים, דמיון וטכניקות שונות של עבודה וצביעה, נלמד ונהנה ליצור בחמר ...
לוואלי מרכז קהילתי - קרמיקה נערות -
פוינט בחירה-ייצוגית
פוינט בחירה-אור הנס ייצוגית יום ה' 20:45-21:15-סטודיו סולו שירה עזוז
לפוינט בחירה-ייצוגית -
כרמית ציור ו-ט יום ג
ציור לקב' כתות ו-ט יום ג מדריכה: כרמית לב רן לימודי ציור בטכניקות וסגנונות שונים באמצעות פנדה, אקריליק, ...
לכרמית ציור ו-ט יום ג -
נינג'ה ו-ח יום ב'
רח' אילן רמון 1 פארק המדע כוח מחשבה וטכניקה זה שם המשחק, מדריכים במקצועיות ואהבה עם מוניטין של מעל 15 שנה. ...
לנינג'ה ו-ח יום ב' -
אורטל - תחרות FLY
Dance Star International FLY תאריכים 7-8/3/24 מיקום: היכל התרבות נס ציונה מחיר: 111 ש"ח
לאורטל - תחרות FLY -
דניאל - תחרות FLY
Dance Star International FLY תאריכים 7-8/3/24 מיקום: היכל התרבות נס ציונה מחיר: 111 ש"ח
לדניאל - תחרות FLY -
טל - תחרות FLY
Dance Star International FLY תאריכים 7-8/3/24 מיקום: היכל התרבות נס ציונה מחיר: 100 ש"ח
לטל - תחרות FLY -
נעמה - תחרות FLY
Dance Star International FLY תאריכים 7-8/3/24 מיקום: היכל התרבות נס ציונה מחיר: 111 ש"ח
לנעמה - תחרות FLY -
ספיר - תחרות FLY
Dance Star International FLY תאריכים 7-8/3/24 מיקום: היכל התרבות נס ציונה מחיר: 111 ש"ח
לספיר - תחרות FLY -
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
סדנת קולנוע פסח ז-ט
סדנת קולנוע בחופשת הפסח נוער כתות ז-ט , חדר חוגים 2 בקריית התרבות. בין התאריכים 14-18.4.24 מיום ראשון עד חמישי ...
לסדנת קולנוע פסח ז-ט -
סדנת פסח מ.ודרקונים
סדנת פסח מבוכים ודרקונים לכתות ז' ומעלה בקריית התרבות מתאירך 14.4.24 עד 18.4.2024 כולל, ראשון-חמישי משעה 08:30- 12:00
לסדנת פסח מ.ודרקונים